תלבושות לכלה

לב ליבו של אירוע החתונה היא הכלה, ועל מנת לתת את מלא תשומת הלב אליה צריך תלבושות לכלה מרשימות ומיוחדות שיבדילו אותה מעל כולם. אנחנו בצוות שריתה סולטנה מתמחים בעיצוב והתאמה של תלבושות כלה, יש לנו מגוון עצום של שמלות הן עבור הכלה והן עבור בנות לוויתה כך שאת האירוע הבא שלכם תחגגו בצורה כזו שכולם יזכרו אותו לזמן רב.

פנייה מהירה

תלבושות לכלה ולאורחים גם

אירוע כמו חתונה או חינה מהווה אירוע מרכזי בחיי כל אחת ואחד, ובשל כך יש דגש רב על כל הפרטים, הקטנים והגדולים כאחד. אחד הדברים שמהווים את לב ליבו של האירוע הוא לא אחר מאשר תלבושות לכלה. על התלבושות לכלה ניתן לומר דבר אחד ברור והוא שגם אם האולם לא יהיה משהו או שהאוכל לא יהיה מוצלח כל כך עדיין הכלה היא המרכז של האירוע ועליה כולם ידברו לאחר מיכן על כמה יפה היא הייתה וכמה מיוחדת הייתה השמלה שחלה וכדומה. לכן בחירת תלבושות לכלה מחייבות מקצועיות ולא פחות מכך. הדבר דומה לכך שאתם רוצים לתקן את הרכב ולא תנסו לעשות את זה בבית לבד או אצל חאפר, כך גם לגבי תלבושות לכלה, צריך מקצועיות ושריתה סולטנה היא מובילה את תחום התלבושות בכלל ותלבושות לכלה בפרט.

לא על הלבן לבדו

שמלת כלה מאז ומתמיד מציירת לנו את הלבן הנצחי שבו לבושה הכלה על מנת לציין את הטוהר והבתוליות אולם כיום יותר מתמיד חדרו הצבעים לאירועי החתונות וגם אל טקסי חינה. תלבושות כלה מהוות את העיקר באירוע ואין להקל בהן ראש. צוות שריתה סולטנה ובראשה שרית מהוות את הליבה המרכזית בארץ בכל הקשור לתלבושות כלה ולבושות לחינה. הצבעים והעיצובים המרהיבים שחלקם הם פרי עיצובה של שרית וחלקם מיובאים מעבר לים תוך כדי בקרה קפדנית על איכות ללא פשרות. הדגש הוא על העובדה ששום בד, בגד או שמלה אינו חף מפיקוח קפדני ודקדקני של שרית. כך בעצם כל הבדים המרהיבים הופכים להיות שמלות כלה, ושמלות למלוות של הכלה ובקיצור מרכז האירוע שעיני האורחים נשואות אליהם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות