שמלות לחינה | תלבושות לחינה

אירוע מרשים הוא אירוע שכל פרט בו נלקח בחשבון, החל מעיצוב האולם וכלה בבחירת תלבושות. שמלות לחינה הן השמלות המיוחדות שמעוצבות ונתפרות על פי המסורת. בחירת הצבעים ושאר האלמנטים כולם הם נגזרת של המסורת על מנת לשמר אותה ולהמשיך אותה לדור הבא. שריתה סולטנה מובילה בתחום החינות בכלל ובעיצוב, ייבוא ובחירה של תלבושות לחינה. למעשה שריתה סולטנה היא האחת ואין שנייה לה בכל הקשור אל שמלות לחינה.

חינה

פנייה מהירה

תלבושות ססגוניות וצבעוניות לחינה

אירוע מוצלח הוא אירוע שכול האורחים והמוזמנים בו נהנים. הדגש הוא על כל האורחים ולא חלק מהם. לא אחת קורה שהאירוע שלכם יוצר מעין פיצול, יכולות להיות לכן הרבה סיבות כמו מוזיקה רועשת או שאינה מתאימה, עיצוב האולם וכדומה. שמלות לחינה הן המוטיב המרכזי בחינה ואין זה משנה אם זו חינה גדולה או קטנה העיקר שכולם נהנים והחוגגות עם שמלות לחינה מרשימות שיותירו זיכרון נעים לאורחים. צוות שריתה סולטנה מתמחה במתן שמלות לחינה בכל צורה, עיצוב או צבע שתבחרו, יתרה על כך אם אתן רוצות שמלות לחינה בעיצוב ייחודי שאינו סטנדרטי אנו נשמח לשמוע ולתת לכן מענה על כך. חשוב לציין כי הבחירה של הבדים שמהם יוצרים את השמלות נעשית בקפידה על ידי שרית סולטנה. המומחיות שלנו היא ברירת הבדים הטובים ביותר ובעלי האיכות הגבוהה ביותר וכל זאת על מנת ליצור שמלות לחינה במיוחד עבורכם שתרגישו מיוחדות ומרשימות בעת לבישתן. נו יכולים לתת מענה על כל כמות של שמלות בזכות העובדה ששריתה סולטנה מובילה בישראל ביבוא של בדים, בגדים ושמלות מקוריות ישירות ממרוקו. אצלנו לא תמצאו בדים פשוטים או ירודים באיכותם אלא רק שמלות באיכות מהגבוהה ישראל. אתן מוזמנות להגיע אלינו על מנת להתרשם מהמגוון הגדול והמפואר שלנו ואנו נשמח לייעץ ולעזור לכם בבחירת הצבעים, העיצובים וכל מה שיגרום לאירוע שלכם להיות מיוחד יותר מכולם.

הקשר בין חינה מושלמת לתלבושות

כפי שאתם בטח כבר יודעים חינה היא האירוע שמקדים את החתונה. לא אחת חוגגים חינה מפוארת שכוללת אולם, מוזמנים, מאכלים, מוזיקה וצלם, למעשה זו מעין חתונה לפני החתונה. החינה כוללת את כל המרכיבים של חתונה ובכלל זה גם שמלות לחינה. הלבוש המסורתי, שמלות לחינה מכיל את כל הסממנים של העדה וזאת על מנת ליצור את אווירת המסורת של העדה ולאפשר את המשכיות המסורת, כך למשל חינה מרוקאית עם שמלות לחינה בצבעים עזים, ססגוניים שכולם יחד חוברים לחגיגת צבעים אחת גדולה. הבחירה של התלבושות יחד עם שמלות לחינה אינה משימה קלה ואסור להקל בה ראש ואצלנו בצוות של שריתה סולטנה מבינים זאת היטב ולכן אנו מובילים את תחום החינות בכלל ואת נושא שמלות לחינה בפרט. כאשר אתם נמצאים בתהליך התכנון של האירוע לא אחת עולה השאלה "ומה עם התלבושות?, איזה שמלות לחינה נבחר?” כאן נכנסים לתמונה אני, שריתה סולטנה והצוות המקצועי שלי. בחירת הבדים, העיצובים והתלבושות נעשית בקפידה רבה תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר, רק כך נוכל להצדיק את האירועים שאנו עורכים ואת העיצובים המרהיבים שלנו. כך שאם אתם לפני תכנון חינה או אפילו מתלבטים בנושא, אנו כאן בשבילכם ועבורכם על מנת להקל עליכם בבחירת תלבושות לחינה וגם שמלות לחינה. בנוסף יש לנו את היכולת והאפשרות לספק כל כמות של תלבושות שנדרשת לאירוע שלכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות