שוק מרוקאי

אחד מסימני החינה המוכרים ביותר הוא השוק המרוקאי. הסיבה לכך שהפך השוק המרוקאי לחלק בלתי נפרד מאירוע החינה היא העובדה שהשוק המרוקאי מסמל שפע. וסימן ההיכר של החינה היא הברכה לשפע של פרנסה ואושר. שריתה סולטנה מקימה שווקים מרוקאים במקצועיות עם מגוון עצום של אלמנטים.

חינה

פנייה מהירה

שוק מרוקאי, לא כמו כול שוק אחר

כפי שציינו שריתה סולטנה מתמחה בהפקת חינות ועיצוב אולמות. מבין כלל האלמנטים הנכללים בעיצוב האולם שוק מרוקאי ללא ספק הוא המרשים ביותר וגם המרכיב שדי קשה לוותר עליו. השוק המרוקאי מציין את המסורת העתיקה ממרוקו שאומרת כי חיי הנישואין מכילים שפע רב של אירועים, ביניהם אירועים מתוקים כמו המרציפנים וחלקם אירועים קשים כקליפת אגוזי המלך אולם כולם יחד חוברים לרצף אירועים שכולו מרכיב את חיי הזוגיות וכמו שבחיים לעתים יש אירועים טובים יותר או טובים פחות אך כולם יחד חוברים למהלך חיים משותף ממש כמו העמדה של השוק המרוקאי, השוק כולו כולל צבים וגוונים שונים שחוברים יחד למראה אחד מושלם. שריתה סולטנה מתמחה בהקמת שווקים מרוקאים לאירועים בגדלים וסגנונות על פי דרישה.

ברכה, הצלחה ושפע רב

אלו הם רק חלק מהסיבות שבגינן מקימים באירועי חינה שוק מרוקאי. הסיבה העיקרית היא לציין את הברכה העיקרית שמברכים את הזוג הטרי הלו היא ברכת השפע. הקמת דוכני שוק מרוקאי באירועי חינה כוללים פיסה של מגשים רבים עמוסי כול טוב. בין המגשים השונים נמצא את מגשי הפירות, מגשי הירקות ומגשי הפיצוחים. אולם מכל המגשים השונים שיש בחינה מרוקאית שריתה סולטנה שמה דגש על המתוקים המיוחדים של העדה המרוקאית. את השוק המרוקאי מקימים כאלמנט נפרט מעיצוב אולם האירועים, לרוב האזור המיועד להיות שוק מכוסה בשטיחים עבים בעלי צבעים עזים, העמדות מכוסות גם הן בבדים ססגוניים שכולם מסמלים הוד והדר. המגשים מסודרים בצורה מופתית ויוצרים רושם של שפע ללא גבולות.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות