עיצוב חינות

עיצוב חינות מקצועי מאפשר לאירוע שלכם להתנהל בצורה הטובה והאיכותית ביותר. אצלנו בחברת שריתה סולטנה מתמחים בכל הקשור אל עיצוב חינות. הצוות המקצועי שלנו יהפוך את האירוע שלכם ליותר ממושלם. כי בשבילכם זו חינה ובשבילנו אומנות.

חינה

פנייה מהירה

עיצוב חינות לאירוע מושלם

אירוע מושלם הנו אירוע שמכיל את כל המרכיבים על הצד הטוב ביותר, והכוונה היא שאם אנו רוצים אירוע מוצלח הרי שנקפיד על בחירת אולם איכותי, אוכל טעים, תקליטן טוב אולם על אף הבחירות האיכותיות שנעשה אם האולם לא יהי מעוצב כראוי ולא ירשים את האורחים כנראה שהאירוע לא יהיה כל כך מושלם כפי שאתם מצפים. איתנו עם צוות שריתה סולטנה תוכלו להיות בטוחים בכל הנוגע לנושא של עיצוב חינות, אנחנו בעלי וותק וניסיון רב שנים וביכולתנו להפוך בעזרת עיצוב חינה מתאים כל אולם לממלכה זוהרת שבה אתם החתן והכלה מלך ומלכה לערב אחד. יש לנו ציוד מפואר שכולל אוהלים לחינה, טלמונים ובדים יוקרתיים. אנחנו נבחר יחד אתכם את העיצוב המושלם והמתאים ביותר עבורכם ונהפוך את האירוע שלכם לזיכרון שכולם יהיו אתו לאורך זמן. אצלנו אתם בעדיפות מעל כולם ולכן כאשר אנו מעצבים לכם את האירוע אנחנו שמים דגם רב על הפרטים ללא יוצא מן הכלל, פרטים קטנים נחשבים אצלנו כגדולים ואפילו את השילוב של הצלחות והכוסות אנו דואגים שיהיו בהרמוניה אחת שלמה וזרימת העיצוב תהיה מרשימה ומפוארת. נשמח לשבת אתכם יחד ולתכנן את האירוע של פעם בחיים שלכם, וזכרו כי המוטו שלנו הוא שאנחנו נמצאים עבורכם ובשבילכם ושום דבר מלבדכם אינו חשוב יותר.

אתם חוגגים ואנחנו מעצבים

אין כמו חגיגת אירוע חינה, למעשה זו החגיגה האמתית. אולם יחד עם זאת על מנת ליצור אירוע מושלם חייבים להקפיד על כל הפרטים כגון דגש על האוכל, בחירת אולם יפה ואפילו תקליטן מקצועי אולם המרכיב הבסיסי ביותר הוא הנראות של האירוע שלכם. שריתה סולטנה מובילה בישראל את תחום החינות בכלל ואת תחום עיצוב חינות בפרט. למעשה עיצוב חינה הנו אחד הדברים העיקריים באירוע שלכם ועל מנת שיהיה לכם אירוע חינה מרשים שישאיר את האורחים והמוזמנים שלכם עם זיכרון ארוך ומיוחד הרי ששריתה סולטנה היא זו שתגרום לחלום שלכם להתגשם. ועל כן כל עיצוב חינה שתבחרו אנחנו כאן לשירותכם. תוכלו לבחור מבין מגוון גדול של סגנונות ועיצובים עבור חינות שכוללים עיצוב שולחנות, עיצוב עמודים, עיצוב תפאורה וכמובן התאמה מלאה לעיצוב של תלבושות החוגגים כאשר בראשם עומדים החתן והכלה והוריהם. לנו בחברת שריתה סולטנה יש יכולת לבצע עיצוב אולמות לאירועי חינה בכל גודל ובכול צורה, למעשה אנחנו כאן בשבילכן ולמענכם על מנת שתוכלו להגשים את החלום שלכם. אנחנו מבינים שיש לכם הרבה על הראש מעבר לעובדה שאתם בוחרים תקליטן או אולם, לכן כל מה שקשור לנושא עיצוב חינה אנחנו כאן בשבילכן, הסירו דאגה מלבכם ותנו לנו להיות המעצבים של החלום שלכם.

עיצוב חינה - חדשנות ללא הפסקה

נכון שאירוע חינה הוא אירוע שמציין מסורת ארוכת שנים, האירוע כולו בנוי על יסודות העבר של חתן וכלה העומדים להפוך לזוג. החינה עצמה מכילה סממנים אותנטיים של העדה וכוללת את התלבושות, המזון, העיצוב ועוד. רבים נוטים לחשוב כי עיצוב חינה חייב להיות ישן ומיושן עם אותם תלבושות ואותם שטיחים אולם בפועל אין זה כן, דווקא עיצוב חינה הוא זה שמתחדש כל העת ומביא איתו עיצוב תלבושות חדשני ועדכני. כמו כן גם האופן בו מעצבים את האולם השתנה ומכיל כיום אלמנטים שונים ומגוונים שעומדים ברוח התקופה. חשוב לזכור כי עיצוב חינה הינו חשוב וכדאי להשאיר זאת למביני עניין, צוות שריתה סולטנה מתמחים בביצוע עיצוב חינה מפואר ומרשים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות