עיצוב אולמות

תמיד ההבדל הוא בפרטים הקטנים. במיוחד כאשר מדובר על תכנון אירוע מושלם רק כאשר כל המרכיבים חוברים יחד לתמונה אחת גדולה. חברת שריתה סולטנה מתמחים בעיצוב אולמות לאירועים. אנחנו שמים דגשים על כל פרט אפילו הקטן ביותר על מנת שעיצוב האולם שלכם יראה מושלם. הצוות של שריתה סולטנה ובראש שרית מבינים את הצורך ליצור אירוע מושלם מכל הבחינות החל מתהליך בחירת המיקום והלאה דרך בחירת העיצוב המתאים שישתלב יחד עם שאר האלמנטים באירוע ובהתאמה לסוג שלו.

חינה

פנייה מהירה

לא על העיצוב לבדו

כמובן שאם עיצוב אולמות הוא דבר שיגרום לאורחים שלכם להיות שמחים יותר, מוקסמים יותר ובטח שיישאר להם טעם טוב לאחר האירוע אולם לא די בכך שבחרתם עיצוב אולמות עם סגנון או מראה מסוים יש חשיבות רבה לגורמים נוספים שבלעדיהם עיצוב אולמות לא היה בעל חשיבות כל כך רבה. ראשית חשוב לציין כי עיצוב אולמות כולל את כל המרכיבים כולם ללא יוצא מן הכלל, הכוונה היא אל נראות האולם, סידור השולחנות ואפילו עיטוף הכיסאות. בנוסף על בחירת סידורי הפרחים יש חשיבות גם לאופן בו אנו "מגישים" את האולם לאורחים שלנו. הכוונה בהגשת האולם לאורחים היא האופן בו אנו מסדרים את האולם על מנת שהזרימה בו תהיה נכונה. לדוגמה: אירוע חתונה, הכניסה לאולם עוברת דרך לובי שמכיל מתאבנים ומיני מאכלים, הלובי עצמו משמש לפני האירוע עצמו כמו קבלת פנים לאורחים אי עיצוב הכניסה עלולה לגרום לאי נוחות לאורחים או לפספוס והרגשה של אירוע נחות או ירוד, ועל כן עיצוב אולמות חייב לכלול את אולם הכניסה כלומר את המבואה או הלובי בדיוק כמו שאנו מעצבים את האולם עצמו. בחירה בצוות של שריתה סולטנה מבטיח לכם אירוע מושלם מכל הבחינות, החל מההתחלה עיצוב אולמות מקצועי ועד לאירוע עצמו ולהפקה שלו. הדגש שאנו שמם על האירועים שלנו הוא ללא דופי, בין אם זה אירוע חברתי או חתונה. האיכות שלנו היא ללא פשרות ועל כן בבואכם לערוך אירוע או שאתם צריכים עיצוב אולמות הרי שבחירה בשריתה סולטנה היא בחירה נכונה שמבטיחה לכם אירוע מדהים.

עיצוב אירוע מתחיל באולם

אירוע הוא דבר שמציין נקודת זמן לעתים אלו אירועים שמחים, לעתים אלו אירועים בעלי משמעות חשובה ולעתים אלו אירועים שמטרתם ליצור חשיפה ופרסום. על מנת שנקודת הזמן תיזכר בצורה הטובה ביותר יש צורך לגרומה להיות בעלת משמעות. אירועים שחברת שריתה סולטנה מתמחים בהם הם אירועים כמו חינה, חתונה ואפילו אירועי חברה. כולם כאחד מתקיימים ברוב המקרים באולם, ואנחנו מתמחים בעיצוב אולמות בהתאמה לסוג וסגנון האירוע. כך שאם אתם עומדים לפני אירוע בין אם הוא אירוע עסקי או אירוע שמחה כגון חינה, חתונה ואפילו ערב גיבוש לעסק שלכם. זכרו כי כאשר יש עיצוב אולמות מתאים האירוע נראה יותר טוב והמוזמנים מרגישים שהמקום אליו הם הגיעו בעל אנרגיות טובות ומתאימות יותר לאירוע. הצוות של שריתה סולטנה בעל ניסיון וותק בכל הקשור לעיצוב אולמות. בעזרת הצוות המקצועי תוכלו לקבל הכוונה וייעוץ לגבי בחירת האלמנטים השונים הנדרשים לטובת אירוע מוצלח. בית האלמנטים השונים יהיו התפאורה של האולם, בחירת הגוונים הנכונה וכמובן כל הקשור ליצירת אווירה נוחה ומתאימה. מגוון האירועים שלהם אנו עושים עיצוב אולמות מכיל את כל הסגנונות והעיצובים, ביניהם אירועי חברה, חתונות, חינות ועוד. אתם מוזמנים להתרשם בזמן אמת מעיצוב אולמות שאנו מבצעים תוך תיאום מראש על ההגעה. הצוות שלנו ישמח לארח אתכם ולתת לכם מידע הקשור לבחירת עיצוב המושלם ביותר עבורכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות