חגיגות מימונה

החגיגה העשירה המפוארת והמרשימה שנקראת מימונה נחגגת מים עם תום חג הפסח. אירוע המימונה אמנם במקור הגיע מהעדה המרוקאית אולם כיום מימונה היא נחלת הכלל. שריתה סולטנה מתמחה בהפקת אירועי מימונה ציבוריים ופרטיים כאחד. כל הציוד, כל המרכיבים כולל התפאורה ושאר אלמנטים כולם כלולים באירועי המימונה המפוארים שאנו עורכים.

חינה

פנייה מהירה

הפקת מימונה

מזל וברכה, עושר והצלחה הינם חלק ממאפייני המימונה ולכן כסימנים לכך אנחנו מעצבים שולחן ערוך מכל טוב, בעיקר נראה את הקוסקוס ושאר מוצרים המסמלים שפע כמו קמח, שמן וחלב, ביצים ועוד. כמו כן, ישנם דברי מתיקה רבים המיוחסים לחג זה ולחגיגות החינה ומבטאים ברכות ואיחולים אלה. אנחנו מתמחים בהפקת מימונות ברמה מקצועית וכמיטב המסורת.

חינה
חינה

הפקת מימונה פרטית

אירוע המימונה מציין את סיום חג הפסח ובא האביב. רבים מציינים את המאורה בחגיגה גדולה שבה מארחים את המשפחה, החברים, השכנים ועוד. אנחנו בשריתה סולטנה מפיקים מימונות פרטיות בבתים פרטיים, אולמות וכדומה, אנחנו גם נעזור לכם לבחור את המקום הנכון ביותר עבורכם במידת הצורך.

הפקת מימונה ציבורית

אצלנו בשריתה סולטנה אין כזה דבר "אי אפשר" אנחנו מתמחים בהפקת מימונות ציבוריות ללא הגבלה של כמות המוזמנים. אירועים מרכזיים בערים הגדולות בארץ כבר יודעים ומכירים כי שריתה סולטנה מובילה את המימונות בישראל.

חינה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות