מארגנת חינות | תכנון חינה

מארגנת חינות עושה את ההבדל הגדול בין אירוע מרשים, ללא דופי שכולם ידברו עליו עוד הרבה זמן לבין אירוע שחסרים בו אלמנטים ופרטים שונים שבסופו של יום הוא לא מייצג את המסורת המיתית שלמה נחגגת החינה. שריתה סולטנה מובילה בישראת ומארגנת חינות בכול גודל, סגנון ועיצוב שתחפצו.

חינה

פנייה מהירה

חינה ברמה אחרת, רק עם מארגנת

אז מה בעצם הופך את האירוע שלכם לאירוע באמת מרשים כאילו והוא מעולם אחר?, מארגנת חינות היא התשובה. האלמנטים שמרכיבים את האירוע שלכם רבים ואם אתם באמת רוצים ליצור אירוע מיוחד ושדובק במסורת הרי ששריתה סולטנה, מארגנת חינות היא התשובה. אירועים שלא מתבצעים עם מארגנת חינות לרוב הופכים להיות אירועים כלאחר יד בעלי פערים בין המסורת למציאות. אז מה בעצם נכלל בשירותים של מארגנת חינות ואיך היא באמת יוצרת מעטפת שירותים כוללת שמשאירה לכם את רוב הזמן ליהנות מהאירוע במקום לדאוג בכל רגע. ראשית כל אם אין לכם מקום מוגדר מראש או שאינכם יודעים מה גודל המקום שמתאים לכם בהתאמה לכמות האורחים והמוזמנים. הדבר הבא שמארגנת חינות דואגת לו הוא השילוב של האולם עם האירוע שלכם ובכלל זה העיצוב של האולם שכולל את עטוף הכיסאות, עיצוב השולחנות והתפאורה הכללית באולם, גם האוהל ועמדת הטלאמון כלולה, כמו כן הקמת שוק פירות וירקות כמיטב המסורת. נושא נוסף הוא עניי התלבושות שאין עליו עוררין, תלבושות לחינה מרוקאית או לכל עדה אחרת חייבת להיות מתאימה למסורת, מארגנת חינות כוללת גם את נושא התלבושות, השמלות הן לכלה המיועדת ולחתן והן לאורחים המוזמנים צריכים להתאים בד בבד עם העיצוב הכללי של האולם ובחירת התלבושות לבעלי האירוע. אם נסכם את היתרון של מארגנת חתונות נוכל לומר בפה מלא כי עליכם מוטל לחגוג ועלינו מוטל לדאוג שתחגגו.

מארגנת חינות ואומנות העיצוב

מה זו "מארגנת חינות"? למה באמת מתכוונים כשאומרים "צריך מארגנת חינות". לכל תחום יש את אלו שמבינים בו ואת אלו שמתמחים בו. כך גם לגבי חינות, אפשר להבין באירוע כמו חינה ולדעת שיש כמה אלמנטים כאלו ואחרים שיחד חוברים לאירוע ויש להפיק אירוע חינה ל ידי מארגנת חינות. ההבדל הוא עצום. שריתה סולטנה מארגנת חינות ברמה ארצית בעלת יכולת להקים אירועים בכל סדר גודל החל מאירועים פרטיים וכלה בהפקות ענת לערים שלמות. היתרון נובע לא אחרת מהניסיון הרב שנצבר לאחר שנים רבות של עיסוק בתחום הפקת האירועים בכלל והפקת חינות בפרט. על מנת להיות באמת מארגנת חינות ברמה מעל כולם יש צורך ביכולת והבנה מעמיקה של המסורת והסגנונות השונים. הצוות שלנו בעל וותק וניסיון שמבטיח לכם את האירוע המושלם שיתקיים ללא דופי. תהליך ארגון האירוע כולל מרכיבים רבים שאחד מהם הוא ייעוץ וליווי מלא החל מבחירת המקום לקיום האירוע ועד לשלב בו האורחים ישובים לשולחנות ונהנים ממטעמים כיד המלך. אנחנו בשריתה סולטנה מבינים כמה עומס יש עליכם במיוחד כאשר עליכם לערוך אירוע חינה מצד אחד וחתונה מיד לאחר מיכן ועל כן מארגנת חינות כמו שריתה סולטנה היא ההבטחה שהאירוע שלכם יהיה מושלם מצד אחד ולכם תהיה פחות התעסקות בשאר הפרטים מצד שני, כך תוכלו ליהנות באמת בצורה מושלמת מהאירוע שלכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות