טקסי חינה | הפקת טקס חינה

הפקת טקסי חינה זו אומנות מקצועית, בדיוק כמו שלא הייתם רוצים שרופא חובבן יטפל בכם כאשר אתם חולים כך גם לגבי האירוע שלכם, ובמיוחד לגבי טקסי חינה. צוות שריתה סולטנה מתמחים בהפקת טקסי חינה מקוריים, אונטיים ונאמנים למסורת.

חינה

פנייה מהירה

עריכת טקס חינה זו אומנות

אומנות עריכת טקסי חינה אינה דבר שיש להקל בו ראש, ואנחנו בצוות שריתה סולטנה מבינים זאת היטב ולכן אנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים והגדולים כאחד. חד עם זאת גם אם יש לכם בקשות שאינן סטנדרטיות הקשורות לעריכת טקס החינה אנו נמצאים כאן עבורכם ומוכנים לבחון את האפשרויות השונות לממש את הבקשות שלכם. על מנת שנוכל לקיים אירוע בעל משמעות שיגרום לאורחים ולמוזמנים שלכם להתרשם אנו מתמחים בכל מה שקשור להפקת האירוע שלכם על מנת שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת ולא פחות מכך. בין הדברים שאנו מספקים לכם בעלי האירוע נכללים התלבושות לאירוע, התלבושות שלנו מעוצבים בצורה ייחודית ואותנטית על מנת שתוכלו להרגיש באירוע כאילו ואתם באמת נמצאים בתקופת זמן אחרת שבה נחגגת החינה. בנוסף אנו מספקים שירותי עיצוב לאולם כולו שכולל את עיצוב השולחנות, עטוף הכיסאות וכל זאת על פי ההנחיות שלכם ולפי בחירה אישית. הצוות המיומן שלנו ינחה אתכם לכל אורך האירוע וליווה אתכם בכל שלב ושלב על מנת שאירוע יזרום וימנע מהאורחים להרגיש אי נוחות או משועממים. בנוסף על התלבושות ועיצוב האולם יש לנו גם אלמנטים ואביזרים נלווים שמוסיפים לאירוע שלכם נופח מעניין, אוהלים מרוקאים, טלמונים, שטיחים מקוריים וכלי אוכל מסורתיים אלו ועוד הופכים את טקסי חינה שלכם לבלתי נשכחים ובעל זכרון נעים וארוך טווח לכם ולאורחים שלכם.

רגע לפני החתונה, טקס חינה מפואר

החתונה היא אירוע שחייב להתקיים בשלמות, החל מבחירת האולם ועד לברירת השיר שאתו עולים לחופה. אולם רגע לפני אירוע החתונה מתקיים אירוע חשוב לא פחות ורבים יאמרו כי הוא חשוב אף יותר מהחתונה עצמה, אנחנו מתכוונים כמובן אל טקסי חינה. חינה היא החומר אותו מורחים על כפות הידיים שמקורו בצמח החינה, שמו המדעי הוא "כופר לבן". את אירועי החינה חוגגים עדות המזרח ברוב פאר והדר. שריתה סולטנה מפיקת טקסי חינה מובילה בישראל כבר 20 שנה. לצוות יש את היכולת לגרום לפנטזיה שלכם להפוך למציאות. חשוב לציין כי אין די בכך שבוחרים מיקום לקיום חינה אלא יש הרבה מרכיבים נוספים מסביב כאשר הבולט מכולם הוא ההתאמה והשילוב בין החגיגה עצמה למסורת. המסורת היא בעצם היסוד של טקסי חינה והם משתנים מעדה לעדה. הטקס המוכר והמפואר ביותר הוא כמובן טקס חינה מרוקאית. כאשר אנחנו ניגשים למשימת הפקת טקס חינה אנחנו שמים אל מול עינינו אתכם הלקוחות שלנו, התכנון כולל את כל האלמנטים השונים ללא יוצא מן הכלל. הסיבה שאנו בצוות שריתה סולטנה מקיפים ועוטפים אתכם בכל מה שקשור לטקסי חינה היא העובדה שאנחנו יודעים כמה יש לכם על הראש ולכמה דברים אתם צריכים לדאוג ועל כן אנחנו רוצים להקל עליכם בכך שלפחות כל מה שקשור להפקת האירוע, עיצוב האולם בחירת התלבושות והמתוקים המיוחדים יהיה עלינו.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות