הפקת חינות

הפקת חינות מבוססת על מסורת, לנו יש מסורת רבת שנים. אצלנו טקס חינה מושלם כולל עיצובים מרהיבים שכוללים את קישוט האולם, השולחנות והתפאורה הכוללת. אנחנו שמים דגש על כל פרט ומתמחים בעיצוב אירועי חינה מסורתיים. שכוללים את כל המרכיבים כגון עיצוב האולם, עיצוב השולחנות, עיצוב התפאורה ועוד אלמנטים רבים.

חינה

פנייה מהירה

עיצוב חינות

עיצוב טקס חינה מושלם חייב להיות מקצועי. העיצוב שלנו מכיל עיצובים מרהיבים שכוללים את קישוט האולם, השולחנות והתפאורה הכוללת. אצלנו בשריתה סולטנה מתמחים בעיצוב אירועי חינה מסורתיים ברמה גבוהה ביותר וללא פשרות.

חינה
חינה

טקסי חינה

טקסי חינה הם ללא ספק הפקה גדולה בה יש להשקיע ומומלץ להיעזר לשם כך רק באנשי מקצוע המתמחים באירועים מסוג זה. שריתה סולטנה היא ממארגנות החינות הידועות בישראל אשר במשך שנים מפיקה טקסי חינה מרהיבים וייחודיים הכוללים פאר והדר שלא רואים בטקס חינה רגיל.

חינה מרוקאית

חינה מרוקאית היא החינה המפורסמת והמפוארת ביותר. לחינה המרוקאית יש קסם מיוחד וקשה מאוד לוותר על שמחה מיוחדת ומרגשת זאת אשר אופייה משתמר עם השנים ועובר מדור לדור. שריתה סולטנה מתמחה בהפקת חינה מרוקאית.

חינה
חינה

מארגנת חינות

כדי שחינה תהיה מושלמת צריך מארגנת חינות מקצועית ומיומנת. אם גם אתם רוצים ארגון והפקת חינה על הצד הטוב ביותר בחרו את שריתה סולטנה שתהפוך את האירוע שלכם למרגש, מיוחד, ססגוני ויוקרתי בסגנון אלף לילה ולילה. מאות זוגות בוחרים בשריתה סולטנה לארגן את טקס החינה הייחודי שלהם על כל המשתמע מכך.

?