הפקת חינות

הפקת חינה מבוססת על מסורת, לנו יש מסורת רבת שנים. אצלנו טקס חינה מושלם כולל עיצוב חינה מרהיב שכולל את קישוט האולם, השולחנות והתפאורה הכוללת מסביב. אנחנו שמים דגש על כל פרט ומתמחים בעיצוב חינה ואירועי חינה מסורתיים. הניסיון והוותק רב השנים שלנו מאפשר לנו ליצור אירוע חינה מושלם ללא דופי ולפי המסורת. בנוסף אנו מספקים ציוד ותוספות לאירוע כגון תלבושות לחינה, טלמונים, אוהלים מרוקאים, ועוד. אם אתם עומדים לפני תכנון אירוע חינה צלצלו אלינו והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם.

חינה

פנייה מהירה

עיצוב חינות

חלק בלתי נפרד מהפקת חינה הוא נושא עיצוב טקס חינה מושלם שחייב להיות מקצועי. עיצוב חינות שאנו מבצעים מכיל עיצובים מרהיבים שכוללים את קישוט האולם, השולחנות והתפאורה הכוללת אך לא רק, הצוות המקצועי שלנו שם דגש על כל הפרטים הקטנים וזאת על מנת להפוך את האירוע שלכם ליותר ממושלם. אצלנו בשריתה סולטנה מתמחים בעיצוב אירועי חינה מסורתיים ברמה גבוהה ביותר וללא פשרות.

חינה
חינה

טקסי חינה

טקסי חינה הם ללא ספק הפקה גדולה בה יש להשקיע ומומלץ להיעזר לשם כך רק באנשי מקצוע המתמחים באירועים מסוג זה. שריתה סולטנה היא ממארגנות החינות הידועות בישראל אשר במשך שנים מפיקה טקסי חינה מרהיבים וייחודיים הכוללים פאר והדר שלא רואים בטקס חינה רגיל.

חינה מרוקאית

חינה מרוקאית היא החינה המפורסמת והמפוארת ביותר. לחינה המרוקאית יש קסם מיוחד וקשה מאוד לוותר על שמחה מיוחדת ומרגשת זאת אשר אופייה משתמר עם השנים ועובר מדור לדור. שריתה סולטנה מתמחה בהפקת חינה מרוקאית.

חינה
חינה

מארגנת חינות

כדי שחינה תהיה מושלמת צריך מארגנת חינות מקצועית ומיומנת. אם גם אתם רוצים ארגון והפקת חינה על הצד הטוב ביותר בחרו את שריתה סולטנה שתהפוך את האירוע שלכם למרגש, מיוחד, ססגוני ויוקרתי בסגנון אלף לילה ולילה. מאות זוגות בוחרים בשריתה סולטנה לארגן את טקס החינה הייחודי שלהם על כל המשתמע מכך.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות