חינה, שנים של מסורת באירוע אחד מושלם

מאז ומתמיד השמירה על המסורת הייתה הדרך שלנו להעביר לדור הבא את המנהגים, המאכלים, קוד הלבוש ובכלל את המהות שלנו ושל העדה שלנו. אחת הדרכים לעשות זאת בצורה מושלמת היא דרך עריכת טקס חינה, חינה מהווה אבן דרך המגדירה את המהות של בני זוג העתידים לחבור יחד לשנים של חיים משותפים. הצוות המקצועי של שריתה סולטנה יהפוך כל אירוע חינה ליותר ממושלם תוך הקפדה על העברת המסורת על כל המשתמע כגון תלבושות, עיצוב האולם, מאכלים ומגוון אלמנטים אותנטיים נוספים.

חינה

פנייה מהירה

חינה, מפיקים במקצועיות ואהבה

כאמור מבין כל המסורות הוותיקות שנשמרו עד היום חינה מרוקאית ללא ספק היא השמורה ביותר. אין כלה שאינה מכירה ויודעת כי טקס החינה הוא הטקס שחשוב לפחות כמו החתונה עצמה. צוות שריתה סולטנה מתמחים בהפקת חינה מסורתית ומיוחדת. אנו משלבים מגוון אלמנטים באירוע דואגים ממש לכל פרט על מנת שאתם תוכלו להתפנות לשמחה שלכם.

חינה
חינה

חינות מעצבים ברוח המסורת

אנחנו לוקחים ברצינות את כל תהליך התכנון והעיצוב של אירוע חינה. הצוות שלנו לא פוסח על אף פרט, החל מעיצוב האולם ועד לבחירת תלבושות כלה וחתן, גם מבחינת המאכלים תוכלו להיות בטוחים שאנו נדאג לכל פרט. בתהליך עיצוב חינה אנחנו נשמח ללוות אתכן משלב התכנון ועד לאירוע עצמו.

חינה מסורתית מחייבת טקס מסורתי

טקס חינה מהווה את החוצץ בין חיי הרווקות לחיי הנישואין. עריכת חינה אינה דבר שמקלים בו ראש ועל כן אנחנו בשריתה סולטנה מבינים כי יש להקפיד על כל פרט ופרט. אצלנו תמצאו כי עיצוב האולם, בחירת התלבושות ואפילו המוזיקה כולם מבוצעים בקפידה ותוך שמירה על כללי המסורת המקוריים.

חינה
חינה

חינה לא רק למרוקאים

למען האמת אין זה משנה אם אתם בני עדות המזרח או המערב, מרוקאים או פולנים, אירוע חינה הוא אירוע שמח, צבעוני וססגוני שאנחנו יודעים להפיק אותו בשלמות. יחד עם זאת לכל עדה יש את המאפיינים המיוחדים שלה ואנחנו בחברת שריתה סולטנה מבטיחים לכם כי לכל עדה יש טקס חינה מושלם שכולל את כל האלמנטים והפרטים הנדרשים להבטחת אירוע מושלם.

חינה מפיקים או מארגנים אבל לא "עושים"

כפי שאתם יודעים חינה זה אירוע משמעותי וחשוב, אסור לדלג על אף פרט, יש חשיבות לכלדבר וזאת בכדי לשמור על המסורת. לא תמיד ולא כולם מכירים מה באמת חשוב ומחייב טקס חינה מסורתי מכיוון שחינה מחייבת ידע ומקצועיות בכל תהליך התכנון וההפקה. שריתה סולטנה והצוות המקצועי שלי יהפכו את אירוע חינה שלכן למושלם ולא פחות מזה תוך הקפדה על כללי המסורת והעדה.

חינה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות