תלבושות לחינה

תלבושות לחינה

המסורת עתיקת השנים בה נהגו לחגוג את שמחת החינה מלווה את הכלות של ימינו גם היום כאשר הן אינן מוותרות על טקס החינה כחלק בלתי נפרד משמחת חתונתן. מדובר על חגיגה ייחודית בקרב יוצאי עדות המזרח שכבשה גם את הזוגות שלא משתייכים לעדות אלה ולכן נראה כי כמעט כולם חוגגים טקס חינה ללא קשר למוצאם העדתי. היום יותר מתמיד ניתן לראות חגיגות חינה גדולות במיוחד כאשר הנפוצה שבהן היא חינה מרוקאית בה כולנו נכחנו לפחות פעם אחת. חווית החינה היא בהחלט בלתי נשכחת בעיקר משום שהיא כוללת תלבושות לחינה מיוחדות לערב זה והיא נחגגת בסגנון אלף לילה ולילה עם אלמנטים ייחודיים שהופכים אותה לשמחה ומרגשת לעיתים אף יותר מהחתונה עצמה.

מה כולל טקס החינה?

בראש ובראשונה כולל הטקס תלבושות לחינה ייחודיות מוזהבות וססגוניות. תלבושות לחינה הן עשירות במראה ומיוחדות מאוד כאשר בדרך כלל החתן והכלה מחליפים מספר תלבושות חינה במהלך הערב וכל תלבושת נחשבת ליותר ויותר מיוחדת מקודמתה. הטקס כולל מוסיקה אותנטית שמחה ומסורתית וכמובן טקס מריחת חומר החינה על כפות הידיים בצורה עגולה המסמלת מטבע שהוא סימן למזל טוב, פרנסה, שפע ועוד כאיחולים לבבים לחיי הנישואים העומדים בפתח. עוד ניתן למצוא בטקס החינה גם הענקת תכשיטים מזהב לחתן ולכלה המסמלים גם כאן עושר ומזל לבני הזוג.

חינה מוצלחת תלויה בהפקתה

על מנת להתארגן לחינה כראוי מבחינת כל האלמנטים ועל אחת כמה וכמה מבחינת תלבושות חינה, דברי המתיקה הידועים, עיצוב חינה ועוד חשוב להיעזר במפיקת חינות האחראית על אירוע חינה מוצלח מראשיתו ועד סופו הכולל את כל מה שצריך לחינה מוצלח ומיוחדת במינה.

אם אתם מחפשים מפיקת חינה מהשורה הראשונה בתחום שתספק לכם תלבושות חינה מהממות ומרהיבות הגעתם למקום הנכון: שריתה סולטנה הינה מפיקת חינות בה נעזרים זוגות רבים וכן זוגות מפורסמים על מנת להפיק את אירוע החינה שכולם עוד ידברו עליו הרבה אחרי הוא יסתיים. לאירוע חינה מיוחד בחרו רק במפיקת חינות מיוחדת ומומלצת ביותר בתחום זה שריתה סולטנה- על מנת שתגשים לכם את החלום של חינה איכותית ומרגשת כמיטב המסורת!