חינה מרוקאית

חינה מרוקאית

השקעה עצומה ניכרת בארגון החתונה אך גם לטקס הנערך קודם לכן מוקדשת מחשבה, ארגון ותכנון לא קטן. רוב הזוגות הנישאים בשנים האחרונות מחליטים לא לוותר על החגיגה כאשר הם נישאים וחוגגים חינה מרוקאית גם אם הם לא בדיוק משתייכים ליוצאי עדות אלה. לחינה המרוקאית יש קסם מיוחד וקשה מאוד לוותר על שמחה מיוחדת ומרגשת זאת אשר אופייה משתמר עם השנים ועובר מדור לדור.

עד לא מזמן נהגו זוגות רבים לחגוג טקס חינה בצניעות בחוג המשפחה המצומצמת. אבל כאשר כולם מסביב מגדילים לעשות ועורכים חגיגה גדולה ולא משתפרים על השמחה שבאה לפני החתונה הרי שקשה לוותר על כך ולהרגיש תחושת החמצה ופספוס.

אם גם אתם רוצים לחגוג בגדול חגיגה בלתי נשכחת בטקס חינה מרוקאית מיוחד במינו הכירו את המפיקה המומלצת בתחום זה- שריתה סולטנה.

חינה מרוקאית על טהרת המסורת

אין ספק כי קשה להישאר אדיש אליה לחינה מרוקאית. היא כה מיוחדת ובעלת אווירה עליזה וססגונית עד שכולם נשאבים אליה ואל צליליה המשמחים והקופצניים בשמחה וקמים לשמוח יחד עם החתן והכלה במה שנדמה כאם כל האירועים. לעיתים, נאמר כי מסיבת החינה מרגשת ומיוחדת אף יותר מהחתונה ואכן אנו עדים לכך שישנן חינות שרבים מהאורחים ממשיכים לדבר עליהן עוד הרבה אחרי שהן מסתיימות בשל החוויה המקורית והמיוחדת אותה חוו.

בדרך לחינה מוצלחת עם שריתה סולטנה!

פיריון, מזל טוב, הצלחה ושפע מאפיינים טקסי חינה ומהווים את האיחולים העיקריים לבני הזוג אותם מסמלת החינה- אותו חומר שנמרח על כפות הידיים בצורה עגולה. זהו השלב העיקרי המאפיין את טקס החינה שלאחריו נהוג גם להעניק תכשיטי זהב לחתן ולכלה.

בדרך כלל חינה מרוקאית נחגגת נערכת בגן אירועים או אולם אירועים כאשר ההערכות לקראת אירוע זה מזכירה מאוד את ההערכות לקראת חתונה מבחינת נותני השירותים כמו צלם, תקליטן, קייטרינג ועוד.

אבל לחינה מרוקאית סממנים אופייניים רק לה והם: תלבושות חינה צבעוניות מבדי הקטיפה, סאטן ומשי. כפתנים, מגבעות, צעיפים מיוחדים ושלל אביזרים מיוחדים לתפאורה כמו אוהל חינה, כרכרה, פינות ישיבה, עוגיות וממתקים ועוד.

מארגנת חינות מקצועית ומנוסה שאחראית על מאות אירועי חינה מרוקאית מושלמים היא שריתה סולטנה והיא הכתובת שלכם לאירוע אתני משובח, שמח ומוצלח!